موسسه توسعه و تجارت تندیس زندگی با بهره گیری از کارشناسان متخصص و متعهد در زمینه های متعدد اقدام به ارائه پروژه کارت زندگی با هدف ارتقائ سطح کیفی جامعه در سطح گسترده کرده است.

با عضویت در باشگاه مشتریان کارت زندگی میتوانید از تخصصی ترین و باکیفیت ترین مراکز در حوزه های درمانی و پزشکی ، انواع مجموعه های رستورانی و فست فودی ، مجموعه های تفریحی و ورزشی ، مراکز آرایشی و زیبایی به راحتی و با ویژگی های منحصر به فرد استفاده کنید.

 • حضور مراکز معتبر با تخفیفات ویژه

  یکی از ویژگی های متمایز کننده ، حضور برندهای معتبر از هر صنف برای عرضه خدمات خود به باشگاه کارت زندگی می باشد که به موجب این ویژگی ، ارائه خدمات باکیفیت ، به میزان چشمگیری افزایش یافته است.

 • استفاده از کارت شتابی بانکی

  از بارزترین ویژگی های کارت زندگی استفاده از خدمات باشگاه بر بستر سیستم بانکی بوده که نیازی به شارژ و یا به همراه داشتن کارتی متفاوت و… نبوده و هرعضو با کارت بانکی خود بدون توجه به نوع کارت بانکی میتواند از خدمات باشگاه کارت زندگی استفاده کند.

 • حفظ جایگاه و شخصیت افراد هنگام خرید

  برای استفاده از خدمات اعضا نیاز به هیچگونه رزرو و هماهنگی نداشته و مانند سایر افراد اقدام به استفاده و خرید می کنند و درآخر تخفیف برای آنها لحاظ می شود.

 • عدم محدودیت در حجم یا دفعات خرید

  باشگاه مشتریان کارت زندگی محدودیتی در اخذ تخفیف و خدمات چه از نظر مبلغی و چه تعدادی نداشته و می توانند به دفعات و با هرحجمی از خدمات استفاده نمایند.

 • ارائه مراکز در تلگرام

  میتوانید نزدیکترین مرکز طرف قرارداد را در اطراف خود به سهولت پیدانموده و از طریق سیستم مسیریابی گوگل به مرکز مورد نظر هدایت شوید . همچنین می توانید از طریق ربات ثبت نام نموده و یا با معرفی آن به دوستان و آشنایان خود علاوه بر تخفیف عضویت آنها از جایزه نقدی نفیسی بهره مند گردید.

 • تخفیف از کل مبلغ فاکتور

  تخفیفات گرفته شده از کل مبلغ فاکتور بوده و تفاوتی میان مالیات و حق سرویس و یا کالای مصرفی و … وجود ندارد .

 • حضور گسترده مراکز در تمامی مناطق

  یکی دیگر از نقاط قوت کارت زندگی وجود تعداد بالای مراکز ارائه خدمات می باشد که این امر موجب تنوع مطلوب خدمات و حق انتخاب بالا برای اعضا می باشد همچنین برای دسترسی هرچه بهتر و بیشتراعضا ، مراکز براساس مناطق مختلف شهری نسبت به نیاز هرمنطقه دسته بندی شده تا دسترسی برای همگان راحت و به صرفه باشد.

 • شرکت در قرعه کشی های دوره ای و مناسبتی

  کارت زندگی در زمان ها و فصول مختلف قرعه کشی هایی میان اعضای خود دارد که با استفاده از خدمات مراکز درمانی میتواتید امتیاز بیشتری کسب نموده و شانس برنده شدن خود را در بالا ببرید.